Vyberte stránku

Spätný bonus 7% pre držiteľov CREEDO karty

+ Vernostný bonus 1% za odporúčanie do dvoch úrovní

Pri nákupe u tohto partnera sa musíte najskôr prihlásiť do svojho CREEDO účtu.

Wayfarer.sk

Wayfarer je módny e-shop, ktorý už od roku 2009 oblieka mužov aj ženy, ktorí si cenia originálneho štýlu a hľadajú „niečo“ neopozeraného. Ako každý začiatok bol aj ten náš skromný, ale po dostatočnom nazbieraní skúseností v oblasti módy sme sa z izbičky presunuli do stabilného sídla v Havířove a už nič nebránilo tomu rozširovať náš sortiment a skvalitňovať služby, aby pre vás bolo nakupovanie čo najkomfortnejšie.

K tomu patrí aj potreba tovar pred zaplatením vyskúšať. Presne túto možnosť ponúkame v našich výdajniach v Prahe, Brne a Havířove. Mimo Českej republiky funguje e-shop aj na Slovensku, v Slovinsku, Chorvátsku a Maďarsku. V nasledujúcich rokoch plánujeme pokryť predaj aj v ďalších európskych štátoch.

Podporujeme zábavu a radosť zo života, a zároveň sa svojimi kúskami snažíme odlíšiť od štandardných noriem. Z našej ponuky si vyberú milovníci streetwearu aj klasici, ktorí vsádzajú na eleganciu a formálnosť. V ponuke nájdete oblečenie, obuv a doplnky hneď niekoľkých módnych značiek, ako napríklad Ombre Clothing, Moodo, Lando alebo Weide. Nechýba ani vlastná autorská tvorba.

CREEDO bonus sa vzťahuje na všetky objednávky na e-shope www.wayfarer.sk.

CREEDO bonus sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravného.

U tohto partnera je bonus pripisovaný raz mesačne vždy po 15. dni nasledujúci mesiac. Najskôr však po uplynutí 14-dňovej zákonnej lehoty, kedy môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu.

 

Dôležité! Pred nákupom sa najprv musíte prihlásiť do svojho CREEDO účtu a následne kliknúť na banner alebo tlačidlo nižšie.

U tohto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty, iba si skontrolujte pred nákupom či ste prihlásení vo svojom CREEDO účte, vpravo hore bude viditeľné vaše meno.

Ak nebudete prihlásení v CREEDO účtu, nemôže byť vaša objednávka zaznamenaná, teda vyplatená.

CREEDO nemôže garantovať „peniaze späť“ v prípade, že sa nákup automaticky nezaznamená správne. Meranie, či bol nákup uskutočnený cez CREEDO.eu prebieha na základe cookies v prehliadači. V prípade, keď e-shop dodatočne neuzná nárok na províziu pre CREEDO.eu, firma CREEDO point s.r.o. si vyhradzuje právo neproplatit „peniaze späť“ užívateľovi.

 

Pred kliknutím sa najprv prihláste do svojho CREEDO účtu.

Kontakt

Tel: 00421 233 006 800

info@wayfarer.sk

K dispozícii sme pre vás 7 dní v týždni od 8:00 do 20:00.

Sídlo Wayfarer.sk