Vyberte stránku

Spätný bonus 5% pre držiteľov CREEDO karty

+ Vernostný bonus 1% za odporúčanie do dvoch úrovní

Pri nákupe u tohto partnera sa musíte najskôr prihlásiť do svojho CREEDO účtu.

Triola.sk

Triola, založená v r. 1919, je jednou z najznámejších českých značiek v oblasti spodnej bielizne. Ponúka podprsenky, nohavičky, dámske a pánske plavky a doplnky. Vyznačuje sa kvalitou, precíznym spracovaním, vlastným dizajnom a radou ocenení.

CREEDO bonus sa vzťahuje na všetky objednávky na e-shope www.triola.sk.

CREEDO bonus sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravného.

V e-shopoch je bonus pripisovaný až po uplynutí 14.ti dennej zákonnej lehoty, kedy môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu.

 

Dôležité! Pred nákupom sa najprv musíte prihlásiť do svojho CREEDO účtu a následne kliknúť na banner alebo tlačidlo nižšie.

U tohto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty, iba si skontrolujte pred nákupom či ste prihlásení vo svojom CREEDO účte, vpravo hore bude viditeľné vaše meno.

Ak nebudete prihlásení v CREEDO účtu, nemôže byť vaša objednávka zaznamenaná, teda vyplatená.

CREEDO nemôže garantovať „peniaze späť“ v prípade, že sa nákup automaticky nezaznamená správne. Meranie, či bol nákup uskutočnený cez CREEDO.eu prebieha na základe cookies v prehliadači. V prípade, keď e-shop dodatočne neuzná nárok na províziu pre CREEDO.eu, firma CREEDO point s.r.o. si vyhradzuje právo neproplatit „peniaze späť“ užívateľovi.

 

Pred kliknutím sa najprv prihláste do svojho CREEDO účtu.

Kontakt

Adresa pro zasílání reklamací či výměnu zboží

Triola a.s. Mariánské Údolí 1, Horní Jiřetín 435 43

+420 476 769 977

PO – PÁ:  pracovnej dobe medzi 6:00 a 14:00 , prípadne nechajte odkaz a svoj kontakt na záznamníku a my sa vám ozveme budúci pracovný deň .

E-mailový kontakt:   info@triola.cz

Predajne Triola.sk, kde si môžete vyzdvihnúť tovar zakúpený cez e-shop.