Vyberte stránku

Spätný bonus 4% pre držiteľov CREEDO karty

+ Vernostný bonus 1% za odporúčanie do dvoch úrovní

Pri nákupe u tohto partnera sa musíte najskôr prihlásiť do svojho CREEDO účtu.

Relaxero.sk

Máme to veľké šťastie, že práca je pre nás zábavou. Všetci vo firme sa výhodným cestovaním bavíme a robíme maximum pre to, aby ste sa bavili tiež. Náš cieľ je jediný: umožniť každému cestovať lacno a spoznávať krásne miesta Slovenska, Česka i Európy. Snažíme sa tvoriť balíčky pobytov tak, aby si každý vybral a prežil chvíle odpočinku podľa svojich predstáv. Spokojnosť klientov je pre nás najdôležitejšia, preto vám s čímkoľvek poradíme, napríklad výber dovolenky s nami vyriešite cez telefón, e-mailom alebo online prostredníctvom chatu. Pomôžeme tiež vyriešiť rezervácie v cudzom jazyku alebo s čímkoľvek iným.

CREEDO bonus sa vzťahuje na všetky objednávky na e-shope www.relaxero.sk.

CREEDO bonus sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravného.

U tohto partnera je bonus pripisovaný raz mesačne vždy po 15. dni nasledujúci mesiac. Najskôr však po uplynutí 14-dňovej zákonnej lehoty, kedy môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu.

 

Dôležité! Pred nákupom sa najprv musíte prihlásiť do svojho CREEDO účtu a následne kliknúť na banner alebo tlačidlo nižšie.

U tohto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty, iba si skontrolujte pred nákupom či ste prihlásení vo svojom CREEDO účte, vpravo hore bude viditeľné vaše meno.

Ak nebudete prihlásení v CREEDO účtu, nemôže byť vaša objednávka zaznamenaná, teda vyplatená.

CREEDO nemôže garantovať „peniaze späť“ v prípade, že sa nákup automaticky nezaznamená správne. Meranie, či bol nákup uskutočnený cez CREEDO.eu prebieha na základe cookies v prehliadači. V prípade, keď e-shop dodatočne neuzná nárok na províziu pre CREEDO.eu, firma CREEDO point s.r.o. si vyhradzuje právo neproplatit „peniaze späť“ užívateľovi.

 

Pred kliknutím sa najprv prihláste do svojho CREEDO účtu.

Kontakt

Tel: 0233 329 903        Vo všedné dni od 08:00 do 16:00

podpora@relaxero.sk   Napíšte nám dotaz a radi zodpovieme.

Predajne Relaxero.sk, kde si môžete vyzdvihnúť tovar zakúpený cez e-shop.