Vyberte stránku

Spätný bonus 1,5% pre držiteľov CREEDO karty

+ Vernostný bonus 0,5% za odporúčanie do dvoch úrovní

Pri nákupe u tohto partnera sa musíte najskôr prihlásiť do svojho CREEDO účtu.

Primazlavy.sk

PrimaZlavy.sk patria v počte predaných kupónov dlhodobo medzi TOP 10 zľavové portáli na Slovenskom trhu. Naším cieľom je postupné prepracovanie medzi špičku zľavových portálov na trhu. Veľmi radi získame serióznych partnerov na dlhodobú spoluprácu ktorý nám pomôžu k dosiahnutiu vytýčených cieľov.

CREEDO bonus sa vzťahuje na všetky objednávky na e-shope www.primazlavy.sk.

CREEDO bonus sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravného.

U tohto partnera je bonus pripisovaný raz mesačne vždy po 15. dni nasledujúci mesiac. Najskôr však po uplynutí 14-dňovej zákonnej lehoty, kedy môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu.

 

Dôležité! Pred nákupom sa najprv musíte prihlásiť do svojho CREEDO účtu a následne kliknúť na banner alebo tlačidlo nižšie.

U tohto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty, iba si skontrolujte pred nákupom či ste prihlásení vo svojom CREEDO účte, vpravo hore bude viditeľné vaše meno.

Ak nebudete prihlásení v CREEDO účtu, nemôže byť vaša objednávka zaznamenaná, teda vyplatená.

CREEDO nemôže garantovať „peniaze späť“ v prípade, že sa nákup automaticky nezaznamená správne. Meranie, či bol nákup uskutočnený cez CREEDO.eu prebieha na základe cookies v prehliadači. V prípade, keď e-shop dodatočne neuzná nárok na províziu pre CREEDO.eu, firma CREEDO point s.r.o. si vyhradzuje právo neproplatit „peniaze späť“ užívateľovi.

 

Pred kliknutím sa najprv prihláste do svojho CREEDO účtu.

Kontakt

E-mail: info@primazlavy.sk

Telefón: +421 948 090 058 (pondelok – piatok, 08:00 – 16:00).

Predajne Primazlavy.sk, kde si môžete vyzdvihnúť tovar zakúpený cez e-shop.