Vyberte stránku

Spätný bonus 2% pre držiteľov CREEDO karty

+ Vernostný bonus 0,5% za odporúčanie do dvoch úrovní

Pri nákupe u tohto partnera sa musíte najskôr prihlásiť do svojho CREEDO účtu.

Parys.sk

Vstup na Slovensko prebehol nad naše očakávania a zákazníci si náš e-shop veľmi obľúbili. Ponúkame rybárske potreby takmer pre všetky druhy rybolovu (kaprarina, prívlač, feeder, plavačku, morský rybolov a lov sumcov).

Väčšinu sortimentu držíme skladom, preto drvivú väčšinu objednávok doručíme najneskôr do 2. pracovného dňa. V našom sortimente nájdete všetky obľúbené rybárske značky. Viac ako 30 000 produktov a cez 170 značiek.

CREEDO bonus sa vzťahuje na všetky objednávky na e-shope www.parys.sk.

CREEDO bonus sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravného.

U tohto partnera je bonus pripisovaný raz mesačne vždy po 15. dni nasledujúci mesiac. Najskôr však po uplynutí 14-dňovej zákonnej lehoty, kedy môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu.

 

Dôležité! Pred nákupom sa najprv musíte prihlásiť do svojho CREEDO účtu a následne kliknúť na banner alebo tlačidlo nižšie.

U tohto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty, iba si skontrolujte pred nákupom či ste prihlásení vo svojom CREEDO účte, vpravo hore bude viditeľné vaše meno.

Ak nebudete prihlásení v CREEDO účtu, nemôže byť vaša objednávka zaznamenaná, teda vyplatená.

CREEDO nemôže garantovať „peniaze späť“ v prípade, že sa nákup automaticky nezaznamená správne. Meranie, či bol nákup uskutočnený cez CREEDO.eu prebieha na základe cookies v prehliadači. V prípade, keď e-shop dodatočne neuzná nárok na províziu pre CREEDO.eu, firma CREEDO point s.r.o. si vyhradzuje právo neproplatit „peniaze späť“ užívateľovi.

 

Pred kliknutím sa najprv prihláste do svojho CREEDO účtu.

Kontakt

Tel: +421 915 127 977

info@parys.sk

Predajne Parys.sk, kde si môžete vyzdvihnúť tovar zakúpený cez e-shop.