Vyberte stránku

Krédo je hodnota

krédo je přidaná hodnota, kterou hledáme i u našich partnerů.

Jsme ryze česká společnost a na přelomu let 2013/2014 jsme spustili unikátní věrnostní program, který naslouchá jak podnikatelům, tak zákazníkům. Jedna z prvních myšlenek při vzniku společnosti byl návrat k tradičním hodnotám férového obchodu. Tato myšlenka se promítla i do názvu CREEDO (čti krédo).

V České republice i na Slovensku je mnoho skvělých firem, podnikatelů a živnostníků, kteří dělají svoji práci s láskou a poctivě, avšak jen těžko konkurují firmám, které investují velké peníze do marketingu, přestože ne vždy dosahují kvalit prezentovaných v masivních reklamních kampaních.

CREEDO je nejlepší odměna, CREEDO je nástroj pro oslovení nových zákazníků, CREEDO upevňuje vazby se stávajícími zákazníky, CREEDO je dokonalá databáze znající potřeby spotřebitele.

Poslání

Nabídnout nejsvobodnější odměnu zákazníkům u tradičních a férových obchodníků, kteří nabízí poctivou práci, poctivý produkt nebo službu za poctivou cenu a zároveň si váží věrného zákazníka.

Mise

Pomáhat podnikatelům cíleně oslovit ideální zákazníky a zároveň efektivně využít partnerství mezi všemi partnery k vzájemnému přínosu. Podpořit především české podnikatele ovlivňující kvalitu života lidí i celé společnosti.

Cíl

Společně s pečlivě vybranými partnery vytvořit nejlepší věrnostní program v České a Slovenské republice.

Pro firmy

Řešíme nové zákazníky, stávající zákazníky, databázi a B2B. Více informací pro firmy najdete ZDE.