Vyberte stránku

Spätný bonus 2% pre držiteľov CREEDO karty

+ Vernostný bonus 1% za odporúčanie do dvoch úrovní

Pri nákupe u tohto partnera sa musíte najskôr prihlásiť do svojho CREEDO účtu.

Certovskezlavy.sk

Certovskezlavy.sk je unikátny zľavový portál, ktorý Vám prináša každý deň perfektné zľavy na tovary a služby za bezkonkurenčné ceny nielen vo Vašom okolí, ale aj po celom Slovensku. Za tie najlepšie ceny, pri ktorých ušetríte nielen hromadu peňazí, ale i čas, u nás kúpite skvelé zľavy na jedlo, nápoje, služby, masáže, wellness, krásu, zábavu, pobyty či dovolenky.

 

CREEDO bonus sa vzťahuje na všetky objednávky na e-shope www.certovskezlavy.sk.

CREEDO bonus sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravného.

U tohoto partnera je bonus připisován jednou měsíčně vždy po 15. dni následující měsíc. Nejdříve však po uplynutí 14-ti denní zákonné lhůty, kdy můžete vrátit zboží bez udání důvodu.

 

Dôležité! Pred nákupom sa najprv musíte prihlásiť do svojho CREEDO účtu a následne kliknúť na banner alebo tlačidlo nižšie.

U tohto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty, iba si skontrolujte pred nákupom či ste prihlásení vo svojom CREEDO účte, vpravo hore bude viditeľné vaše meno.

Ak nebudete prihlásení v CREEDO účtu, nemôže byť vaša objednávka zaznamenaná, teda vyplatená.

CREEDO nemôže garantovať „peniaze späť“ v prípade, že sa nákup automaticky nezaznamená správne. Meranie, či bol nákup uskutočnený cez CREEDO.eu prebieha na základe cookies v prehliadači. V prípade, keď e-shop dodatočne neuzná nárok na províziu pre CREEDO.eu, firma CREEDO point s.r.o. si vyhradzuje právo neproplatit „peniaze späť“ užívateľovi.

 

Pred kliknutím sa najprv prihláste do svojho CREEDO účtu.

Kontakt

Bonce 1054, 013 32  Dlhé Pole

E-mail: info@certovskezlavy.sk

Tel.: +421 914 334 888

Tel.: +421 902 263 448

Prevádzkareň Čertovské zľavy, tu si môžete vyzdvihnúť tovar zakúpený cez e-shop, alebo zasielať reklamácie.