Vyberte stránku

Spätný bonus 2% pre držiteľov CREEDO karty

+ Vernostný bonus 1% za odporúčanie do dvoch úrovní

Pri nákupe u tohto partnera sa musíte najskôr prihlásiť do svojho CREEDO účtu.

Booking.com

V Booking.com umožňujeme hosťom prístup do najväčšej svetovej databázy tých najlepších ubytovania, od apartmánov cez prázdninové domy, rodinné penzióny a päťhviezdičkové rezorty, až po domy na stromoch alebo dokonca iglu. Webová stránka a mobilné aplikácie Booking.com sú k dispozícii vo viac ako 40 jazykoch, ponúkajú 1 587 523 možností ubytovania v 125 022 destináciách vo 230 krajinách a teritóriách.

Na našej platforme je každý deň rezervované 1 550 000 nocí. Či už naši hostia cestujú služobne alebo idú na dovolenku, Booking.com im umožňuje rezerváciu perfektného ubytovania ľahko a rýchlo, a to bez rezervačných poplatkov a so zárukou vyrovnanie rozdielu v cene. Vďaka našej zákazníckej podpore poskytuje Booking.com hosťom asistenciu a pomoc vo viac ako 40 jazykoch, 24 hodín denne, 7 dní v týždňov, vo dne aj v noci.

CREEDO bonus sa vzťahuje na všetky objednávky na e-shope www.booking.com

CREEDO bonus sa vypočítava z ceny bez DPH a bez dopravného.

U tohto partnera je bonus pripisovaný raz mesačne, vždy po 15. dni nasledujúci mesiac. Najskôr však po uplynutí 14-dňovej zákonnej lehoty, kedy môžete vrátiť tovar bez udania dôvodov.

 

Dôležité! Pred nákupom sa najprv musíte prihlásiť do svojho CREEDO účtu a následne kliknúť na banner alebo tlačidlo nižšie.

U tohto partnera nezapisujete číslo CREEDO karty, iba si skontrolujte pred nákupom či ste prihlásení vo svojom CREEDO účte, vpravo hore bude viditeľné vaše meno.

Ak nebudete prihlásení v CREEDO účtu, nemôže byť vaša objednávka zaznamenaná, teda vyplatená.

CREEDO nemôže garantovať „peniaze späť“ v prípade, že sa nákup automaticky nezaznamená správne. Meranie, či bol nákup uskutočnený cez CREEDO.eu prebieha na základe cookies v prehliadači. V prípade, keď e-shop dodatočne neuzná nárok na províziu pre CREEDO.eu, firma CREEDO point s.r.o. si vyhradzuje právo neproplatit „peniaze späť“ užívateľovi.

 

Pred kliknutím sa najprv prihláste do svojho CREEDO účtu.

Kontakt

Booking com

Zákaznícky servis

Telefón: +421 2 20992500 (otváracia doba)

Služby zákazníkom
02 686 226 40

Podpora rezervácie pre partnerov
Podpora V češtine: 02 686 226 41

Pobočka Booking.com