Vyberte stránku

CREEDO. Vaša najlepšia hodnota

Unikátny program, v ktorom s jedinou kartou môžete uplatňovať výhody u partnerov CREEDO naprieč všetkými komoditami. Vaše každodenné nákupy, útraty za potraviny, módu, hračky, kozmetiku, zábavu, šport atď. Proste všetko, čo k bežnému životu patrí.

Dva spôsoby uplatnenia CREEDO bonusu

1. Kartou

Zeleným pásom označený partneri. Predložením karty na kamennej predajni, alebo zapísaním čísla karty do kolónky na to určenej na e-shope. Pre viac informácií ako postupovať kliknite na vybraného partnera.

2. Kliknutím na banner

Modrým pásom označený partneri. U takto označených partnerov nepredkladáte ani nezapisujete kartu CREEDO, len sa prihlásite do svojho CREEDO účtu a následne kliknete na banner, alebo tlačidlo vybraného partnera. Pre viac informácií ako postupovať kliknite na vybraného partnera.

Ako získate CREEDO kartu?

Sú dva spôsoby, ako môžete získať kartu CREEDO a využívať tak ihneď všetky výhody u všetkých našich partnerov.

  1. Navštívte vybraných partnerov CREEDO, ktorí Vám bezplatne vydajú kartu CREEDO TU.
  2. Vyberte si svoju kartu CREEDO v sekcii KARTY a rovno si ju objednajte podľa pripojeného návodu.

Následne Vám budú zaslané prihlasovacie údaje na Vami uvedený e-mail. Po prihlásení dokončíte registrácii a potvrdíte súhlasom so všeobecnými obchodnými podmienkami. Po tej, môžete ihneď kartu začať využívať.

Ako kartu aktivujem?

Kartu aktivujete prvým prihlásením a potvrdením všeobecných obchodných podmienok.

Pokiaľ Vám aktivačný e-mail neprišiel, môžete kartu aktivovať vyplnením formulára TU.

Aké výhody získate?

Jednoducho získate peniaze späť na Váš osobný účet za nákupy u partnerov CREEDO (spätný bonus). Pri vybraných partnerov môžete získavať aj iné výhody. Vždy kliknite na podstránku konkrétneho partnera, kde chcete CREEDO využiť. A keď budete spokojní a podelíte sa o skúsenosť so svojimi priateľmi či známymi a odporučíte nás, budeme Vás odmeňovať z každého ich nákupu (vernostný bonus za priame a nepriame odporúčania). Opäť formou peňazí na Váš účet. Podrobnejšie informácie o bonusoch nájdete ZDE.

Kde môžete kartu CREEDO uplatniť?

Kartu CREEDO uplatníte u všetkých našich partnerov, ich pravidelne aktualizovaný zoznam nájdete na  www.creedo.eu/partneri.

Ako uplatníte CREEDO bonus?

Postup ako bonus uplatníte, nájdete vždy na podstránke konkrétneho, Vami vybraného partnera www.creedo.eu/partneri . Na základe tejto informácie Vám bude vrátený späť na Váš osobný CREEDO účet toľko peňazí, koľko je u zmluvného partnera CREEDO nastavené.

Aké výhody získate a ako sa o nich dozviete?

Výhody, ktoré pre Vás neustále rozširujeme, sú individuálne nastavené podľa jednotlivých partnerov a ich možností. Po uplatnení výhody u partnera CREEDO dostanete vždy informáciu o vykonanom nákupe a výhode, ktorá bude automaticky zobrazená aj na Vašom osobnom CREEDO účtu. Pri nákupe v e-shope prosím počítajte s predĺženou lehotou pripísania bonusu na Váš profil.

Kedy bude bonus pripísaný na môj CREEDO účet?

Ak uplatníte CREEDO kartu v kamenných predajniach, je bonus z pravidla pripísaný do 24 hodín. V e-shopoch je bonus pripisovaný až po uplynutí lehoty, podľa pravidiel konkrétneho e-shopu, kedy môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu. Vo výnimočných prípadoch je bonus pripisovaný raz mesačne (ako napríklad za platby energií, alebo mobilného volania). Tieto informácie sú uvedené vždy na podstránke každého partnera CREEDO https:www.creedo.eu/partneri.

Platím poplatky za kartu CREEDO?

Kartu obdržíte úplne ZADARMO, vedenie CREEDO peňaženky a prevod nasporených bonusov je tiež úplne ZADARMO. Neplatíte nič.

Platnosť karty - predĺženie / ukončenie
  • Predĺženie: ak Vám končí platnosť karty, napíšte na info@creedo.eu
  • Ukončenie: ak chcete ukončiť členstvo, je potrebná vo Vašom CREEDO účte v pravo hore, kliknutím na Vaše meno máte možnosť Váš účet ukončiť.
Ochrana osobných údajov.

Vaše dáta sú v bezpečí, sme registrovaní na Úrade pre ochranu osobných údajov. Viac informácií nájdete v sekcii ochrana osobných údajov

Zabezpečeno SSL certifikátem AlpiroSSL

Zabezpečeno SSL certifikátom AlpiroSSL