Vyberte stránku

Autobazár AAA Auto – najväčší výber ojazdených áut

AAA AUTO pôsobí na trhu už 25 rokov. Zo svojej základne v ČR expandovalo aj do ďalších krajín regiónu.

oblasť pôsobenia: Česká republika, Slovensko, Poľsko, Maďarsko

najväčší objem predajov / obrat: 80 000 automobilov (r. 2007) / 437 mil. EUR (r. 2014)

počet ponúkaných automobilov: priemerne až 13 000 denne v rámci skupiny

Podľa štúdie spoločnosti Ernst & Young sa skupina AAA AUTO v roku 2007 dostala do prvej desiatky najväčších distribútorov automobilov v Európe.

K predanému autu na ktorejkoľvek pobočke AAA Auto v Českej republike obdržíte Vernostnú kartu CREEDO v dizajne firmy AAA Auto, ktorú môžete uplatniť u všetkých partnerov CREEDO.

Alebo si o kartu požiadajte u obsluhujúceho personálu.

Aj tu získate kartu CREEDO

Tank karta CREEDO v designu AAA Auto
Značka AAA AUTO získala pre rok 2017 prestížne ocenenie Superbrands

Praha, 2. februára 2017 – Spoločnosť AAA AUTO získala prestížne ocenenie Superbrands 2017. Titul Superbrands je v Slovenskej republike udeľovaný po svojom obnovení už piaty rok, celosvetovo potom nepretržite od roku 1994. Cieľom tohto hodnotenia je identifikovať značky s vynikajúcim postavením na lokálnom trhu. Superbrands získavajú iba značky, ktoré prejdú vícekolovým hodnotením čítajúcim okrem iného spotrebiteľský prieskum agentúry GfK.

V poslednej fáze výberu značiek pre ocenenie Superbrands má rozhodujúce slovo expertná komisia Brand Council. Tú tvoria profesionáli z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu. Bernú mincí pri rozhodovaní sú atribúty ako známosť, budovanie brandu, inovácie či prestíž.

„Ocenenie Superbrands, ktoré sme získali v roku, kedy slávime 25 rokov od založenia spoločnosti, vnímam ako potvrdenie správnosti našej marketingovej a komunikačnej stratégie. Na tej sa zásadné mierou samozrejme podieľa aj naše neustále úsilie o skvalitňovanie servisu pre zákazníkov a budovanie pozície firmy ako experta na trhu ojazdených automobilov v strednej Európe, „uviedla generálna riaditeľka AAA AUTO Karolína Topolová. Ocenenie Superbrands spoločnosť AAA AUTO v tomto roku využije v rámci marketingu, na webových stránkach a v PR komunikácii.

AAA AUTO sa zamerala na razantnejší posilnenie zákazníckeho servisu práve po nástupe novej generálnej riaditeľky Karolíny Topoľové v roku 2012. Vzniklo nové kontaktné centrum, ktoré združilo dohromady celkom na 200 operátorov zaoberajúcich telefonické hovory a e-mailovú korešpondenciu so zákazníkmi, spoločnosť vytvorila pozíciu zákazníckeho ombudsmana, ktoré sa ujal bývalý hovorca Škoda Auto Milan Smutný, a posilnila kontrolné mechanizmy pri výkupe vozidiel.

Spoločnosť AAA AUTO získala pre svoje značky v nedávnej minulosti aj ďalšie ocenenia. Samotná značka AAA AUTO sa pravidelne umiestňuje v rebríčku TOP 10 slovenských značiek podľa prieskumu agentúry Ogilvy and Mather. Obnovená značka predaja zánovných vozidiel Mototechna zase v minulom roku získala ocenenie v súťaži 100 obdivovaných firiem Českej republiky. Spoločnosť AAA AUTO sa tiež už druhýkrát stala víťazom národného kola v prestížnej súťaži European Business Awards, ktorú organizuje RSM International za podpory popredných firiem, akademikov, médií a politických predstaviteľov z celej Európy.

V súčasnej dobe je súťaž European Business Awards 2016/2017 vo fáze verejného hlasovania pre jednotlivé národné finalistov, vrátane AAA AUTO:

http://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/the-business-of-the-year-award-with-turnover-of-150-or-higher/21656

Kontakt

AUTOCENTRUM AAA AUTO a.s.
Panónska cesta 39, 851 04 Bratislava

Tel.: 0800 100 100
denne od 8:00 do 21:00 hodin
www.aaaauto.sk

Pobočky AAA Auto, kde získate Vernostnú kartu CREEDO.